KWIETNIK

Marka KWIETNIK powstała pod koniec 2015 roku z myślą o miłośnikach kwiatów doniczkowych. Pomysł na formę i wykonanie zaczerpnięto z elementów polskiego wzornictwa lat 70. i 80. XX wieku.

Oferta marki składa się z modeli kwietników zarówno wiszących, jak i stojących.

Każdy kwietnik jest odpowiednio znakowany. W ten sposób powstaje charakterystyczna sygnatura logotypu marki – odwrócone do siebie plecami litery K zamknięte w rombie.

Do tej pory w ofercie marki KWIETNIK pojawiło się dwanaście modeli o różnym kształcie. Wszystkie są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Starannie dobierany kształt i materiał, z którego jest wykonany każdy model sprawiają, że kwietnik poza podstawową funkcją podtrzymywania rośliny, przede wszystkim pełni funkcję ozdobną.

Jednymi z naszych ulubionych kwietników są Karol i Ernest. To jak do tej pory jedyne kwietniki stojące w naszej ofercie, ale z pewnością nie ostatnie!
Oferta marki Kwietnik jest dostępna zarówno na naszej stronie, w sklepach internetowych jak i w wybranych sklepach stacjonarnych w Krakowie, Gdańsku, Warszawie i Katowicach.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o marce Kwietnik lub zamówić własny projekt? Szafkę, lampę lub przestrzenną kwietnikową ekspozycję? Nie ma problemu! Napisz do nas, dołożymy wszelkich starań aby sprostać Twoim wymaganiom!

Czytaj więcej …