Nowy Rok – prawie oskarowo

 

To był „ciekawy” rok, ale muszę przyznać, nie żegnamy go z żalem. Cieszymy się, bo zdobyliśmy bardzo dużo interesujących doświadczeń, poznaliśmy fajnych ludzi z którymi wkraczamy w zupełnie nowe obszary. Mamy nadzieję, że będziemy zaskakiwać siebie i Was w nadchodzącym roku.

Chcemy podziękować sklepom, które w tym odchodzącym roku tak pięknie sprzedawały nasze produkty, wspaniałym artystom i projektantom, którzy zdecydowali się na współpracę z nami i wszystkim ludziom otwartym na ciekawe projekty.

Bardzo cieszy mnie to – jako kobietę – że w świecie designu jest tyle wspaniałych kobiet. Ten rok pokazał mi, że woman power jest naprawdę power full ! To jest wspaniałe uczucie i z tym wchodzimy jako marka i sklep w nowy rok.

 

Dziękujemy naszym klientom cudownym, którzy czekali niekiedy trochę dłużej na zamówione produkty, ale zawsze wyrozumiale i cierpliwie – jesteście wspaniali! Gdybyśmy mogli obdarowalibyśmy was prezentami – jedyne co możemy teraz zaoferować to fajne pomysły.

Dlatego bardzo zachęcamy Was do zaprenumerowania naszego newslettera – nie będziemy spamować skrzynek – ale mamy ciekawe pomysły, które tą drogą przekazujemy. Mamy nadzieję, że newsletter przekształci się niedługo w fajny magazyn i że wy będziecie jego częścią !

Dziękujemy ludziom o dobrych sercach, którzy wspomagali nas przy sesjach fotograficznych – fotografom, projektantom, architektom wnętrz, artystom plastykom.

Szczególnie dla Was uruchamiamy platformę, dzięki której będziecie z nami w stałym kontakcie !

Życzymy Wszystkim fantastycznego Nowego 2018 roku ! Niezwykle kreatywnego, ciekawego with no limits i out of the box – z lekkim przymrużeniem oka !

Sklep i Marka KWIETNIK

 

#powieśsobiepaprotkę KWIETNIK ERNEST + DONICZKA -> 400 złotych :D Zamknij