O nas

Marka KWIETNIK powstała w 2015 roku i od tego czasu tworzymy dla Was proste, minimalistyczne produkty. Naszym celem jest dostarczać Wam kwietniki wysokiej jakości, doskonale wykonane, z dbałością o każdy detal. 
Doskonalimy się w sztuce projektowania, spawania i lakierowania, żeby mieć pewność, że produkt, który dostaniecie będzie najwyższej jakości.
Od 2018 roku asortyment w sklepie internetowym powiększyliśmy o produkty uzupełniające naszą ofertę. Współpracujemy z twórcami i rzemieślnikami, którzy podobnie jak my cenią jakość, precyzję wykonania oraz mają “to coś”, czemu nie jesteśmy w stanie się oprzeć.
Chcemy, żebyście dzięki kwietnikom, doniczkom, osłonkom, makramom i pozostałym pięknym przedmiotom zakupionym u nas, poczuli się wyjątkowo i luksusowo.

Naszą misją jest kultywowanie polskiej tradycji wzorniczej pierwszej połowy XX wieku. Jako pierwsi na polskim rynku w 2015 roku zaczęliśmy sprzedawać ręcznie wykonane, minimalistyczne kwietniki ze stali żebrowanej i gładkiej stylizowane retro produkty.

Tworząc kwietniki sięgamy po naturalne materiały oraz metody produkcji, korzystamy z prostych narzędzi i urządzeń technicznych. Jako, że wywodzimy się z rodzin o tradycjach artystycznych – rzeźbiarzy, konserwatorów dzieł sztuki i architektów to w naszych kwietnikach nie liczy się tylko i wyłącznie funkcjonalność, ale również forma oraz eksperyment artystyczny. Staramy się przekształcić funkcjonalizm w formę użytkową.

Zapraszamy Was do kontaktu i współpracy. Naszym celem jest nadawanie formom nowego znaczenia. Do współpracy wybieramy rzemieślników i artystów, którzy do tworzenia unikatowych, funkcjonalnych przedmiotów wkładają nie tylko umiejętności i kreatywność ale również swoją duszę.
Chciałbyś z nami współpracować? Zapraszamy do kontaktu !

Napisz do nas