Często zadawane pytania

KWIETNIK

Twoje zamówienie

Jeżeli kwietnik nie znajduje się w naszym magazynie, rozpoczynamy produkcję specjalnie dla Ciebie.

Przygotowanie materiałów do Twojego kwietnika

Tniemy pręty, czyścimy, szczotkujemy oraz spawamy.

Wyspawany produkt

Produkt po wyspawaniu i przygotowaniu pod proces lakierowania, przekazujemy do zaprzyjaźnionej lakierni proszkowej. Schnięcie produktu to około 1 dzień.

Twój kwietnik jest gotowy.

Odbieramy kwietnik z lakierni, pakujemy i nadajemy przesyłkę. Powinien być u ciebie za maksymalnie 2 dni !

  1. Dlaczego nie można wysłać kwietników paczkomatem? Współpracujemy z przewoźnikami, którzy w jak najbezpieczniejszy sposób mogą dostarczyć do Was nasze produkty.  Paczkomaty posiadają rozmiarówkę nie pasującą do wymiarów opakowania naszych kwietników. Jeżeli to się zmieni – będziemy informować.
  2. Jak powstaje kwietnik?                                                                              Każdy z osobna produkt jest przygotowywany w naszej pracowni. Produkty, dla których posiadamy gotową matrycę mają szansę powstać w ciągu jednego dnia. Każdy kwietnik jest przygotowywany z pręta ciągnionego gładkiego lub żebrowanego, ciętego, polerowanego, szlifowanego i spawanego na miejscu. Następnie zawozimy kwietniki do zaprzyjaźnionej lakierni proszkowej. Kwietnik schnie kilka godzin. Zależy nam, żeby produkt był doskonale wykończony, dlatego nie przyspieszamy procesu zwracając uwagę na efekt końcowy.
  3. Czy można zmieniać wymiary kwietnika, ilość obręczy? Kolor?    Jak najbardziej ! Można to zrobić na 2 sposoby:   napisać do nas z zapytaniem o dostępność innego koloru, lub modyfikację ilości obręczy, damy znać jak wygląda czas oczekiwania w takim wypadku i koszt. Można również skorzystać z konfiguratora dostępnego u nas na stronie. Zamawiane w ten sposób kwietniki są traktowane jak produkty na zamówienie i nie podlegają zwrotowi.
  4. Jak długo muszę czekać na kwietnik?                                                      Jeżeli kwietnik zamówiony przez nasz sklep ma oznaczony termin realizacji wówczas, zgodnie z zapisem w regulaminie, wysyłamy w podanym terminie. Informacje o zmianach są przesyłane do klienta na podany przy zamówieniu adres e-mail.
    Jeżeli kwietnik jest przygotowywany na specjalne zamówienia, z konfiguratora lub dokonywane są modyfikacje – wówczas ustalamy z klientem czas realizacji.
    Wszystkie kwietniki – bez wyjątku – wykonywane są ręcznie.