kwietnik.world 01

kwietnik.world 01

kwietnik.world 01

Hejo kochani !

Ruszamy w KWIETNIKU z projektem kwietnik.world

Chcemy promować nie tylko estetyczne i piękne wnętrza i produkty, ale również idee, myśli oraz aktywności w które wierzymy.

W tej chwili kwietnik.world to same dziewczyny. Zespół, który chce się dzielić swoją myślą, doświadczeniem, mindsetem. 

Zapraszamy do zaglądania na bloga, zapisanie się do newslettera, wspieranie nas poprzez kupowanie tworzonych przez nas produktów.

Kilka dni temu – all over the world – obchodzony był Światowy Dzień Kreatywności i Innowacji. Poszukujemy na codzień rozwiązań problemów, w różnych obszarach, a szczególnie bliski jest nam obszar związany z kreatywnością i projektowaniem (bardzo szeroko rozumianym).

Photo by Lians Jadan on Unsplash

 

Puszczamy fragment w oryginale:

World Creativity and Innovation Day – EN | United Nations

Creativity and innovation in problem-solving

There may be no universal understanding of creativity. The concept is open to interpretation from artistic expression to problem-solving in the context of economic, social and sustainable development. Therefore, the United Nations designated 21 April as World Creativity and Innovation Day to raise the awareness of the role of creativity and innovation in all aspects of human development.

Mamy mnóstwo pomysłów jako zespół. Wychodzących bardzo daleko poza nasz flagowy KWIETNIK. Mamy nadzieję, że zachęci Was to do pozostania z Nami, wsparcia a może nawet współpracy.

Na początek chcemy się dzielić tym co nas interesuje i co uważamy za ważne. Ale wkrótce, miejmy nadzieję, że bardzo wkrótce również naszymi pomysłami i spostrzeżeniami. Pierwsze przygotowania już tuż tuż.

Już w maju ruszamy z pierwszym projektem jakim jest wypuszczenie serii e-booków.

E-booki w postaci porad zostały przygotowane wspólnie z @round2m. @round2m od kilku lat zajmuje się projektowaniem wnętrz i wyszukiwaniem funkcjonalnych, prostych rozwiązań wnętrzarskich. Specjalnie dla Was – Monika prowadząca profil – przygotowała porady dla pokoju dziecięcego, kuchni, salonu, sypialni, balkonu i ogrodu. 

E-book będzie wkrótce do pobrania (za symboliczną opłatą) na kwietnik.eu 

Jeżeli macie pomysły na kreatywne i innowacyjne kolaboracje – zapraszamy do kontaktu !

@round2m dla kwietnik.world
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Brak komentarzy

Post A Comment