Kwietnik stojący KORNEL

Kwietnik stojący KORNEL

STWORZYLIŚMY DLA CIEBIE PRODUKT WYTRZYMAŁY, JAKOŚCIOWY I NIEPOWTARZALNY.

TAK – TO PRAWDA.

Pręt stalowy z którego wykonany jest nasz najnowszy kwietnik, w odróżnieniu od naszych pozostałych produktów jest kwadratowy – to jedna z nowości – minimalistyczny, szlifowany, satynowany i lakierowany na czarno kwadratowy pręt jest bardzo wytrzymały, solidny, a co za tym idzie świadczy o funkcjonalności. Nadaje formie naszego KORNELA niepowtarzalności w połączeniu z drewnianym okrągłym blatem.

Blat wykonany jest z drewna, dwukrotnie olejowanego. Wprowadziliśmy wysokogatunkowe drewno z orzecha, dębu i czereśni. Bardzo precyzyjnie sprawdzamy stan drewna, żeby mieć pewność, że wytrzyma jakościowo i spełni nasze oczekiwanie, co do wyglądu. Kolorystycznie wprowadzamy trzy wersje blatu: Kornel z blatem z orzecha o zabarwieniu brązowym, Kornel z blatem z dębu o zabarwieniu czarnym oraz Kornel z blatem z czereśni o zabarwieniu czerwonym.

ZE WZGLĘDU NA RÓŻNE GATUNKI DREWNA, TRZY WERSJE KORNELA BĘDĄ RÓŻNIĆ SIĘ CENOWO.

ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA WYPUSZCZENIE LIMITOWANEJ WERSJI KORNELA – 12 SZTUK W CIĄGU ROKU – NASZA DECYZJA JEST PODYKTOWANA TYM, ŻE KAŻDY Z OSOBNA KWIETNIK, NIE TYLKO KORNEL, ALE I POZOSTAŁE PRODUKTY, WYKONYWANY JEST OD POCZĄTKU DO KOŃCA PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ. DODATKOWA PRACA ZWIĄZANA Z OBRÓBKĄ DREWNA NIE POZWALA NAM NA PRZEKROCZENIE PEWNYCH ILOŚCI. MUSIELIBYŚMY ZREZYGNOWAĆ Z PRODUKCJI POZOSTAŁYCH KWIETNIKÓW, A TEGO NIE CHCEMY.

Zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentującego proces produkcyjny tutaj.

Za stworzenie filmu i sesji KORNELA odpowiedzialny jest Rafał Korzeniowski – Korzeniowski Studio

No Comments

Post A Comment