Kwietnik Design na MORESTORIES.PL

Kwietnik Design na MORESTORIES.PL

Niesłychanie nas cieszy – zawsze – zainteresowanie naszymi produktami. Rzecz jasna:) Ba! Ostatnio skontaktowała się z nami przemiła Karolina z www.morestories.pl – dużo się dzieje w necie i powstaje coraz więcej nowych blogów, stron, magazynów – więc z zainteresowana zerknęłam stronę More Stories dzieje się! Naprawdę ciekawe treści – polecam bardzo, bardzo.

No a, że o nas tam info również się znajduje – to zainteresowani będą mogli się dowiedzieć co i jak i gdzie – bardziej szczegółowo. Życzę More Stories fajnych artykułów Wam polecam – czytajcie, czytajcie, czytajcie.

 

 

 

 

A jak już  w temacie jestem – zrobiłam podsumowanie gdzie o kwietniku pisano. Głównie obracamy się (zdecydowanie) w świecie wirtualnym. Wzmianki, informacje o nas znajdziecie jeszcze na Hygge Blog www.hygge-blog.com   z fantastycznymi zdjęciami Jakuba Mysińskiego (we lajk it)!, Wnętrza Zewnętrza www.wnatrzazewnetrza.pl – tutaj znajdziecie zestawienie różnych kwietników. Ach nie mogę pominąć wspaniałego Magazynu Usta www.ustamagazyn.pl .  Po Święcie Kwiatów na Mysiej 3 pojawiliśmy się również w fotorelacji serwisu www.natemat.pl.

 

Wyszperałam jeszcze gabinet osobliwości od Szafa Sztywniary 🙂

i wzmiankę w Culture.pl 😀

Kochani blogerzy, pisarze, fotograficy i twórcy – jeżeli kogoś pominęłam, piszcie czuję, że było tego o nas more and  more and more 😉

 

 

No Comments

Post A Comment