Kwietnik Design w Nowym Jorku – Tictail

Kwietnik Design w Nowym Jorku – Tictail

Zakończyło się właśnie coroczne święto designu- NYCXDesign – z wielkim rozmachem organizowane na ulicach Nowego Jorku.

Setki tysięcy projektantów z całego świata od 11 do 23 maja prezentowało instalacje, projekty i nowe produkty. Zorganizowano panele, dyskusje i konferencje z każdej dziedziny designu ! Tutaj możecie zobaczyć nowojorskie szaleństwo designu – YEAH WE LOVE IT !
A miedzy wydarzeniami, w nowej przestrzeni na 90 Orchard na Manhattanie – MY! – jako jedna z marek biorących udział w prezentacji #LonnyLivingRoom, opiekę nad którą sprawował Lonny Magazine.

#LonnyLivingRoom zostało zorganizowane w przestrzeni nowojorskiego concept storu – Tictail Market . Ten – wywodzący się z wirtualnej przestrzeni market – stworzył na Manhattanie miejsce, gdzie nowojorczycy mogą zobaczyć i kupić specjalnie wyselekcjonowane marki – z całego świata. I to właśnie produkty naszej marki – obok produktów Los Objetos Decorativos, Amber Vittoria, Alexander Kanygin, and Katriina Nuutinen zostały zaproszone do przedstawienia koncepcji – wywodzącego się z San Francisco – Lonny Magazine, której głównym założeniem było pokazanie ducha Kalifornii w Nowym Jorku. Do projektu zaangażowano – mieszkającą w Los Angeles artystkę – Celię Jacobs, która specjalnie na to wydarzenie stworzyła wyjątkowy mural.

Jesteśmy zachwyceni pomysłem, Nowym Jorkiem- jak również tym, że zarówno Lonny jak i Tictail celebrują kreatywne i zaangażowane kobiety, aż chce się wykrzyczeć KWIETNIK jest kobietą !
Przestrzeń – delikatna, pastelowa odważna, a przede wszystkim nieprawdopodobnie różnorodna podkreśla ducha miasta – i jest żywym przykładem, że różnorodność ma (jednak) znaczenie!

Bardzo dziękujemy, mieszkającej w NY – Amandzie, która była naszym przedstawicielem i fotografem podczas wydarzenia – dzięki jej zaangażowaniu będziemy się z Wami dzielić naszą amerykańską przygodą! Z pewnością napiszemy jeszcze o Tictail i Lonny – więc trzymajcie rękę na pulsie !

Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy zaproszeni, dostrzeżeni, docenieni i przede wszystkim bardzo się cieszymy, że nasze produkty będzie można od teraz kupić na Manhattanie.
Zapraszamy Nowy Jork!

 

No Comments

Post A Comment