O nas

O marce

Marka KWIETNIK powstała w 2015 roku i od tego momentu tworzymy dla Was proste, minimalistyczne i funkcjonalne produkty.

Naszym celem jest dostarczać Wam produkty wysokiej jakości, wykonane z dbałością o każdy detal.

Nieustannie staramy się doskonalić nasz warsztat, wiedząc, że stanowi to gwarancję jakości.

Kilka lat temu, obserwując zmieniające się trendy, poszerzyliśmy asortyment sklepu o produkty uzupełniające ofertę naszej marki. Rozpoczęliśmy współpracę z twórcami i rzemieślnikami, którzy podobnie jak my, cenią jakość, precyzję wykonania oraz mają to “coś”, czemu nie jesteśmy się w stanie oprzeć.

Mamy nadzieję, że dzięki zakupionym u nas produktom poczujecie się wyjątkowo i luksusowo.

Nasz zespół
Wizja, Misja, Cel
Kwietnik na tle ściany muro artisans

Naszą misją jest kultywowanie polskiej tradycji wzorniczej pierwszej połowy XX wieku. Jako pierwsi na polskim rynku w 2015 roku rozpoczęliśmy sprzedaż ręcznie wykonanych, minimalistycznych kwietników ze stali żebrowanej i gładkiej, stylizowanych na retro produkty.

Tworząc kwietniki sięgamy po naturalne materiały oraz metody produkcji, korzystamy z prostych narzędzi i urządzeń technicznych.

Jako, że wywodzimy się z rodzin o tradycjach artystycznych – rzeźbiarzy, konserwatorów dzieł sztuki i architektów, to w naszych kwietnikach nie liczy się tylko i wyłącznie funkcjonalność, ale również forma oraz eksperyment artystyczny. Staramy się połączyć funkcjonalizm z formą.

Zapraszamy Was do kontaktu i współpracy. Nadajemy formom nowe znaczenie.

Do współpracy wybieramy rzemieślników i artystów, którzy do tworzenia unikatowych, funkcjonalnych przedmiotów wkładają, nie tylko, umiejętności i kreację, ale również, swoją duszę.

Kasia

Współzałożycielka i właścicielka marki KWIETNIK. Propagatorka idei nowego rzemiosła, zasad fair trade oraz human centered design.

Ania

Pasjonatka roślin i upraw. Twórczyni dziecięcych kreacji, balkonowych inspiracji i kwietnikowych porad.

Weronika

Kwietnikowa osoba kontaktowa. Ogarnia wszystko, czego nie jesteśmy w stanie ogarnąć.